021-22451912
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز در هفته رمینو
service-detail-1بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، به دست آوردن ترافیک وب سایت و یا کسب توجه به یک موضوع از طریق رسانه های اجتماعی است. برنامه‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی معمولا تمرکز بر تلاش برای ایجاد محتوایی دارند که بواسطه آن بتوانند توجه مخاطبین را در آن پلتفرم‌ها جلب و خوانندگان را تشویق به اشتراک‌گذاری آن در بین شبکه‌های اجتماعی کنند. تبلیغ دهان به دهان الکترونیکی (eWoM) منجر شده اشاره به هرگونه اظهارنظری دارد که مصرف‌کنندگان از طریق اینترنت (به عنوان مثال وب سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی، پیام‌های فوری، فید‌های خبری) در رابطه با یک رخداد، کالا، خدمات، برند یا شرکت به اشتراک می‌گذارند. زمانی که پیام اشاره‌ شده از کاربری به کاربر دیگر پخش و برفرض پیچیده شود، چون از یک منبع شخص ثالت و موثق می‌آید، نتیجه آن شکل‌گیری نوعی بازاریابی در رسانه به دست آورده شده در عوض رسانه پولی، است.
وب سایت‌‌های شبکه‌های اجتماعی به عنوان منبع تبلیغ دهان به دهان عمل می‌کنند. سایت‌‌های شبکه‌های اجتماعی و بلاگ‌ها به دنبال کنندگان اجازه می‌دهند کامنت‌‌های ایجاد شده توسط دیگران در رابطه با یک محصول تبلیغاتی را "دوباره پست" یا "دوباره توییت" کنند. با تکرار پیام، افرادی که با کاربر در ارتباط هستند قادر به دیدن آن پیام هستند، بنابراین این پیام به دست افراد بیشتری رسانده می‌شود. چون اطلاعات در رابطه با یک کالا پخش و این کار تکرار می‌شود، ترافیک بیشتری به سوی آن کالا یا کمپانی آورده می‌شود. از طریق سایت‌های شبکه‌های اجتماعی، کمپانی‌های قادر به تعامل و برقراری ارتباط با تعقیب‌کنندگان فردی خود هستند. 
Icon box
قانون شنیدن

گوش کردن و کمتر حرف زدن موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی را به همراه خواهد داشت.محتوای تولید شده مخاطبان را در شبکه های اجتماعی بخوانید تا نیاز های آنها را درک کنید.

Icon box
قانون تمرکز

بهتر این است که در یک حوزه، متخصص باشید، تا این‌که در همه‌ی زمینه‌ها اندکی سررشته داشته باشید. یک استراتژی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوای به شدت متمرکز، که قصد ایجاد یک برند قدرتمند را دارد.

Icon box
کیفیت

تعدادی مخاطب فعال بسیار با ارزش تر از هزاران مخاطب غیر فعال است.کیفیت مهم‌تر از کمیت است.

Icon box
تاثیرگذاری

زمان صرف کنید و افراد اثرگذار آنلاین در بازار مرتبط با حوزه‌ی کسب‌و‌کارتان را شناسایی کنید. این افراد که احتمالا به محصولات، خدمات یا کسب‌و‌کار شما علاقه خواهند داشت، مخاطبان باکیفیت بسیاری دارند.

پرسش و پاسخ بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

تبلیغات چه کاری انجام میدهد؟

عرضه یه نام تجاری عرضه یه محصول جدید در چهار چوب یک برند موجود آگاهی به مردم درباره برندی که آن را میشناسندو...

آیا بازاری برای محصول وجود دارد؟

هر زمان که ایده ای جدید برای محصول و یا خذدمات خود دارید فورا به با مشتری تماس بگیرید و درباره محصول یا ایده خدماتی جدید خود اطلاع رسانی کنید.

اندازه بازار چقدر است؟

این سوالیست که باید با چند روش مختلف دست به تحلیل و آزمون زده و جواب را بدست آورید. در تحلیل اولیه باید بدست بیاورید که دقیقا هزینه تولید چقدر است.و بعد درآمدتان برای رسیدن به سود کافی چقدر باید باشید.و تعیین کنید که چقدر محصول باید در یک هفته ، یک ماه ، یکسال فروخته شود تا سرمایه گذاری ارزشمندی به ازای زمان و تلاشتان باشد.

آیا بازار متمرکز است؟

فقط به دلیل اینکه میتوانید افرادی را در مکانها مختلف بیابید که ممکن است محصول یا خدمات شمارا بخرند تضمینی نیست که بازار به اندازه کافی متمرکز باشد. و شما با شیوه های معمول تبلیغاتی بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. هزینه ی مالکیت عاملی حیاتی خواهد بود که تعیین کننده موفقیت ا شکست شماست.

چرا افراد خرید میکنند؟

افراد برا ارضای نیاز های خود محصولات و خدمات را میخرند. در علم اقتصاد میگویند هر اقدامی توسط من و شما انجام شود ، به دلیل عاملی است که احساس نارضایتی نامیده میشود. به دلیل این عدم رضایت است که اقدامی برای تسکین ان انجام میشود.

چه کسی رقیب شما نیست؟

نکته نهایی در تجزیه و تحلیل رقابت این است که غر رقیبان خود را بشناسید و بیازمائید . چه کسی به مشتریان شما محصولی مفروشد و رقیب شما نیست. با استفاده از نفوذ وی و معرفی شما به مشتریان خود میتوانید به فروش موفقی دست پیدا کنید

چگونه میتوان بازارهای خود را توسعه داد؟

میتوانیدبیشتر محصولات موجود در بازار های فعلیتان را با اصلاح آنها ، تبلیغات موثر تر ، قیمت گذاری و فروش چند کالا با هم به فروش برسانید.
خدمات بهینه سازی وب سایت (Search Engine Optimization) یا به اختصار سئو (SEO)

یکی از موثرترین روش ها در بازاریابی آنلاین است که می تواند در مدت زمان کم با هزینه نه چندان زیاد نتایج چشم گیری در سوددهی و افزایش مشتریان یک سازمان داشته باشد.سئو یکی از کاربردی ترین تکنیک های بازاریابی اینترنتی می باشد، سئو سایت برای مدیران کسب و کارهای آنلاین یکی از عوامل مهم درجذب مشتریان بالقوه از طریق موتورهای جستجو می باشد.

دامین اتوریتی و پیج اتوریتی چیست؟ خیلی زودتر از این حرف ها قصد داشتیم این مقاله را بنویسم و در سئو سایت قرار دهم اما به خاطر بروز رسانی ها و مشغله کاری متاسفانه قسمت نشد
بعد از اینکه پیج رنک گوگل برای همه مخفی شد و صفر شد دامین اتوریتی و پیج اتوریتی نسبتا برجسته تر شد همان طور که میدانید برای شناخت قدرت یک سایت پیج رنک ابزار مناسبی بود اما در نبود آن این دو معیار بسیار پر رنگ شده اند

اختلاف نظر در سئو سایت سئو سایت چرا انقدر اختلاف نظر دارد از مطالب سئو سایت گیواوب یکی از مطالب چالش برانگیز اختلاف نظر بین افراد در زمینه بهینه سازی سایت است
اگر شما هم متخصص باشید میدانید هر کسی درباره این علم عقیده خاصی دارد یک میگه بهینه سازی داخلیو عشقه یکی میگه هر چی دارم از روش های بیرون سایت اما واقعا دلیل این همه تفاوت نظر چیست بذارید مثالی بزنم تصور کنید شما میخواهید یک مسئله ای سخت را حل کنید و در این کار خیلی تخصص دارید وقتی مسئله را می خونید متوجه میشوید

برای سئو آسان سایت چه کاری بکنیم؟ سئو سایت چطور آسان میشود از سری مطالب اگر یادتان باشه قرار شد مطالب به صورت تمرکزی تر بررسی کنیم.
از سری مطالب اگر یادتان باشه قرار شد مطالب به صورت تمرکزی تر بررسی کنیم و به مطالب عمیق تر گوگل اشاره کنیم امروز قرار بگیم چگونه با روش های ساده بهترین نتیجه را بگیریم سئو سایت برای سایت ها با سطح گوناگونی مختلف سختی های مختلفی دارد اما یک سری مطالب اصول است که باید رعایت شود ما هر روز میگفتیم چه کاری انجام دهیم رتبه بگیریم امروز میگوییم چه کاری انجام ندهیم که رتبه بگیریم و رشد سایت را متوقف نکنیم.

سئو سایت خبری چگونه است چگونه یک سایت خبری را سئو کنیم چون خیلی از دوستان سئوال میکنن و در تلگرام ازم پرسیدن نیاز دونستن که این مطلب رو بیشتر توضیح بدیم.
چون خیلی از دوستان سئوال میکنن و در تلگرام ازم پرسیدن نیاز دونستن که این مطلب رو بیشتر توضیح بدیم همان طور که میدونید سئو سایت برای هر نوع سایتی به یک شکلی معنا پیدا میکند مثلا برای برخی سایت های کلمات کلیدی بسیار مهم است و اگر شما بتوانید صفحه اول باشید به درآمد خوبی میرسید برای بعضی سایت های شرکتی که کلمه کلیدی ندارند و میخواهند با اسم شرکت در گوگل باشند بهینه سازی به یک شکل است برای فروم ها باید به یک شکل این کار را انجام داد به خاطر همین است که این علم نسخه یکسانی ندارد که برای همه بگیم نکته جالب این علم همین است.

سئو سایت پیشرفته چگونه است؟ سئو سایت به صورت پیشرفته چگونه معنا میشود اگر مطالب سایت گیواوب را مطالعه کرده باشید
به صورت کلی روی محتوا و لینک سازی بیشتر تمرکز کردیم اگر مطالب سایت را خوانده باشیم ما هم از قبل از شروع و راه اندازی یک وب سایت صحبت کردیم هم وقتی به جایگاهی رسیده است و حتی بعد از آن که صفحه اول قرار میگیرد درباره جریمه شدن یک سایت به صورت کاملا تفضیلی صحبت کردیم حال امروز سعی میکنیم به صورت عمیق تر وارد مسائل شویم و یک سری مطالبی که بیشتر نیاز به توجه را دارد قرار دهیم یکی از بزرگترین مشکلات وب سایت های کوچک و تازه تاسیس وجود سایت های بزرگ است.

 

Call to action image

اطلاعات بیشتر:
تلفن: 22451912-021
ایمیل:  sales@reminoco.com