به رمینوخوش آمدید.
طراحی وب سایت

طبق گزارش گوگل ۴۰% از کاربرانیاینترنت از موبایل استفاده میکنند بعد از یک تجربه بد در وبسایت به رقیب آن تبدیل خواهند شد.

طراحی بد وب سایت و نا متناسب بودن وب سایت در موبایل ممکن است کاربران را از وب سایت شما دور کند . توجه به ریسپانسیو بودن طراحی سایت شما مسئله بسیار مهمی بشمار میرود.دکمه ها ، منو ها شیوه هدایت کاربر به صفحات دیگر وب سایت مواردیست که باید در طراحی مورد توجه قرارگیرد.

طراحی نا مناسب ترافیک وب سایت شما را کاهش داده و برند شما را هدف قرار خواهد داد.

در این مقاله توضیح میدهیم که چگونه طراحی وب سایت بر کسب و کار شما تاثیر میگذارد و چگونه وب سایتی طراحی کنید که مورد پسند مشتریان شما باشد، با رمینو همراه باشید.

پیدا کردن وب سایت شما

قبل از اینکه مشتریان محصول یا خدماتی را از شما بخرند ، اول باید وب سایت شمارا پیدا کنند ، طراحی بد و غیر اصولی ،باعث افت ربته شما در نتایج جستجو می شود ، و همینطور بر عکس این موضوع هم صادق است ، طراحی مناسب وب سایت باعث بهبود رتبه سئو(SEO) شما میشود.

از آنجایی که بسیاری از بازدید کننده ها از موبایل استفاده میکنند ، گوگل بهینه سازی برای موبایل یا ریسپانسیو بودن را در الویت قرارداده است.

اهمیت دادن به کاربران موبایل رتبه شما را بهبود بخشیده و در نتیجه مشتریان بالقوه شمارا سریع تر از رقبایتان پیدا میکنند.

 

طراحی وب سایت شما معرف برندتان شما

 

گرافیک وبسایت شما نعرف برند شماست ، اگر از طرحی استفاده کنید که جذاب و کاربر چسند نباشد می توان گفت کاربران به سختی به شما اعتماد میکنند.

تصور کنید قصد خرید محصولی را دارید ، دو گزینه برای انتخاب دارید یکی فروشگاهی کثیف و نا مرتب و دیگری فروشگاهی تمیز زیبا و جذاب ، کدام را انتخاب میکنید؟ قطعا فروشگاهی که تمیز و جذاب تر است .

این مثال در مورد وب سایت هم صادق است، اگر وب سایت شما نا مناسب غیر حرفه ای باشد میتوان گفت تقریبا کاربر به محصول شما هم اهمیتی نمیدهد.

مشتریان شما را انتخاب نمی کنند اگر به شما اعتماد نکنند

 

نام وب سایت شما هم باید از قبل مورد بررسی قرار گرفته باشد ، نام وب سایت شما باید متناسب با فعالیت و برندتان باشد.

بطور مثال، اگر هدف وب سایت شما پاسخگویی به سوالاتی خاص میباشد باید توجه داشته باشید نباید از رنگهای متفاوت استفاده کنید باید از ظاهری شفاف و رنگ های روشن و ساده استفاده کنید.